Genel

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi | Sosyal Hizmet

Bu yazımızda Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü hakkında çeşitli bilgiler vermeye çalışacağız. Sosyal Hizmet hakkında bilgi, önceki yıllara ait çıkmış sorular, ders özetleri,çalışma sorularına ait bilgiler yazımızın devamında. Bölüm ile ilgili olarak soru görüş ve önerilerinizi lütfen bize iletiniz.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 02.06.2010 tarih ve 27599 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe giren 14.04.2010 tarih ve 342 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuştur. 2011 – 2012 eğitim – öğretim yılında 3 Lisans, 2 Önlisans ve 1 Lisans Tamamlama programı olmak üzere toplam 6 programla faaliyetlerine başlayan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde bugün 4 Lisans, 22 Önlisans ve 3 Lisans Tamamlama programı olmak üzere toplam 29 program yürütülmektedir.

  • Sosyal Hizmet Hakkında Bilgi >>> Tıkla
  • Sosyal Hizmet Önceki Yıllara Ait Çıkmış Sorular, Ders Özetleri ve Çalışma Soruları >>> Tıkla

Bu yazımızda Atatürk AÖF Sosyal Hizmet Çıkmış Soruları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Sosyal hizmetlerle ilgili internette dolaşan tüm çıkmış soruları topladık ve sizler için düzenledik. Aynı sorulardan defalarca paylaşılmış dosyaları indirmeye, onları düzenlemeye son. Tüm ders notları, özetler, çıkmış sorular ve ünite sonu soruları bu paylaşımda.

Ön lisans, lisans, lisans tamamlama bölümlerinin hepsi bu paylaşımımızda.

Atatürk AÖF Sosyal Hizmet Çıkmış Sorular >>> Tıkla

Yorum Yapın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi herhangi bir resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler bilgi verme amaçlıdır. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz

Copyright © 2016 Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bilgi Platformu

To Top