Genel

Atatürk AOF Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama Çıkmış Vize,Final Bütünleme Soruları, Kitap Özetleri

Bu yazımızda Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama bölümü hakkında çeşitli bilgiler vermeye çalışacağız. Sosyal Hizmet hakkında bilgi, önceki yıllara ait çıkmış sorular, ders özetleri,çalışma sorularına ait bilgiler yazımızın devamında. Bölüm ile ilgili olarak soru görüş ve önerilerinizi lütfen bize iletiniz.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 02.06.2010 tarih ve 27599 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe giren 14.04.2010 tarih ve 342 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuştur. 2011 – 2012 eğitim – öğretim yılında 3 Lisans, 2 Önlisans ve 1 Lisans Tamamlama programı olmak üzere toplam 6 programla faaliyetlerine başlayan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde bugün 4 Lisans, 22 Önlisans ve 3 Lisans Tamamlama programı olmak üzere toplam 29 program yürütülmektedir.

Atatürk AOF Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama Çıkmış Vize,Final Bütünleme Soruları, Kitap Özetleri TIKLA

Atatürk AÖF Sosyal Hizmet Çıkmış Sorular >>> Tıkla

Verdiğimiz linkte aşağıdaki dersler yer almaktadır.

 • Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama
 • İkna ve İkna Psikolojisi
 • İstatistiğe Giriş
 • Sosyal Hizmet Bilimine Giriş
 • Sosyal Hizmet Görüşme İlke ve Teknikleri
 • Sosyal Hizmet Kuram ve Yaklaşımları
 • Sosyal Hizmet Mevzuatı
 • Sosyolojiye Giriş
 • Yerel Yönetimler ve Sosyal Hizmet

Bu yazımızda Atatürk AÖF Sosyal Hizmet Çıkmış Soruları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Sosyal hizmetlerle ilgili internette dolaşan tüm çıkmış soruları topladık ve sizler için düzenledik. Aynı sorulardan defalarca paylaşılmış dosyaları indirmeye, onları düzenlemeye son. Tüm ders notları, özetler, çıkmış sorular ve ünite sonu soruları bu paylaşımda.

Ön lisans, lisans, lisans tamamlama bölümlerinin hepsi bu paylaşımımızda.

Atatürk AÖF Sosyal Hizmet Çıkmış Sorular >>> Tıkla

1 Yorum

1 Comment

 1. Sevcan kilic

  3 Kasım 2016 at 22:55

  Merhaba lisans tamamlama sosyal hizmetler de çok az çıkmış soru var. Yeni bir bölümmü bu, neden fazla yok? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi herhangi bir resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler bilgi verme amaçlıdır. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz

Copyright © 2016 Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bilgi Platformu

To Top