Genel

Atatürk AÖF Öğrenci Kimliğim Ne Zaman Gelecek? Kimlik Hangi Adrese Geliyor?


Öğrenci kimlik kartınız Öğrenci Bilgi Sistemi’nde yer alan adresinize posta/kargo yoluyla en kısa sürede gönderilecektir.

Öğrenci Kimlik Kartları henüz adreslerine ulaşmayan öğrenciler sınavlara “Sınav Giriş Belgesi” ve Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi(Nüfus Cüzdanı,Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi) ile girebilirler.

Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine kayıt yaptıran öğrencilere öğrenci Kimlik Kartı veriliyor mu?

Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine kayıtlı olan öğrencilere öğrenci kimlik kartı verilmektedir.

Kimlik kartımı almak için herhangi bir işlem yaptırmama gerek var mı?

Kesin kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra kimlik kartınız Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine tarafından hazırlanarak posta yolu ile tarafınıza ulaştırılır. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kimlik kartları öğrencilerin adreslerine kayıt olduktan sonra gönderilmektedir. Her yıl yenilenmemektedir.

İsim veya soyisim değişikliği olduğu durumlarda kimlik kartımın güncellenmesi için ne yapmam gerekir?

İsim veya soyisim güncellemesi için kimlik kartınızla beraber resmî belgenin fotokopisini (evlilik cüzdanı, boşanma belgesi vb) talebinizin bulunduğu dilekçe ile birlikte Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine göndermeniz gerekmektedir.

Kimlik kartının güncellenmesi ile ilgili bilgi almak için size nasıl ulaşabilirim?

Fakültemiz çağrı merkezini arayarak Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi:444 9282 – 0442 230 1000 Web Sitesi: https://www.ataaof.edu.tr Kimlik kartını kaybeden öğrenciler gazete kayıp ilanı ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine yazılı olarak başvurmalıdırlar.

Kimlik kartı kayboldu/zedelendi/kırıldı. Tarafıma tekrar kimlik kartı gönderilmesi için ne yapabilirim?

Kimlik kartınızı kaybettiğinizde gazete kayıp ilanı ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine yazılı olarak başvurmanız durumunda, Zedelenme ya da kırılma halinde ise kimliğiniz ile başvurmanız durumunda yeni kimlik kartınız fakülte tarafından iletilecektir.

Kimlik kartı kaybıyla ilgili bilgi almak için size nasıl ulaşabilirim?

Atatürk Üniversitesi AÖF Fakültesine çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi:444 9282 – 0442 230 1000 Web Sitesi: https://www.ataaof.edu.tr

Yorum Yapın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi herhangi bir resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler bilgi verme amaçlıdır. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz

Copyright © 2016 Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bilgi Platformu

To Top