Genel

Atatürk AÖF İş Sağlığı ve Güvenliği Çıkmış Sorular

Bu yazımızda Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü hakkında çeşitli bilgiler vermeye çalışacağız.  İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi, önceki yıllara ait çıkmış sorular, ders özetleri,çalışma sorularına ait bilgiler yazımızın devamında. Bölüm ile ilgili olarak soru görüş ve önerilerinizi lütfen bize iletiniz.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 02.06.2010 tarih ve 27599 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe giren 14.04.2010 tarih ve 342 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuştur. 2011 – 2012 eğitim – öğretim yılında 3 Lisans, 2 Önlisans ve 1 Lisans Tamamlama programı olmak üzere toplam 6 programla faaliyetlerine başlayan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde bugün 4 Lisans, 22 Önlisans ve 3 Lisans Tamamlama programı olmak üzere toplam 29 program yürütülmektedir.

atatürk aöf facebook

Atatürk AÖF İş Sağlığı ve Güvenliği Facebook Grubu! >>> TIKLA

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında Bilgi >>> Tıkla
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Önceki Yıllara Ait Çıkmış Sorular, Ders Özetleri ve Çalışma Soruları >>> Tıkla
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Ders Notları >>> Tıkla

Atatürk AÖF İş Sağlığı ve Güvenliği Çıkmış Sorular >>> Yeni Link >>> TIKLA

Atatürk AÖF İş Sağlığı ve Güvenliği Çıkmış Sorular >>> Yeni Link >>> TIKLA

 

1 Yorum

1 Comment

  1. döne koç

    25 Ekim 2016 at 11:17

    iyi günler iş sağlığı güevenliği 2. sınıf öğrencisiyim. yani 3. dönem geçmiş ara sınav sorularını sitenizde yayınlarmısınız. 1. sınıf soruları var 2. sınıf sorularını (ara sınav) bulamadım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi herhangi bir resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler bilgi verme amaçlıdır. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz

Copyright © 2016 Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bilgi Platformu

To Top