Genel

Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Özet, Çıkmış Sorular ve Kitapları


Herkese Merhaba. Bu sayfamızda sizlere tek bir noktadan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi Önlisans Bölümüne ait “Özet, Çıkmış Sorular ve Kitapları” konusunda link verirerek erişim sağlamanıza yardımcı olacağız.

Hepimizin bildiği gibi Çocuk Gelişimi Önlisans Bölümünde özetlere, çıkmış sorulara, kitaplara bir noktadan erişim sağlamak olabildiğince zor. Bir çok sayfanın içinde adeta kayboluyorsunuz. Özellikle ara sınav, final ve bütünleme sınavlarının sorularına ulaşmak neredeyse imkansız.

Bizde derleyerek uzun bir çalışmanın sonucunda hazırladığımız Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Özet, Çıkmış Sorular ve Kitapları konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Link içeriklerine erişim sağlamak için facebook grubumuza üye olun ve bizi takip edin.

Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi Facebook Grubu >>> Tıkla

Not: İçerik hırsızlarından dolayı sadece yetki verdiğimiz kişiler dökümanlara erişebileceklerdir.

 • Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Özetler >>> Tıkla
 • Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Çıkmış Sorular >>> Tıkla
 • Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Kitapları >>> Tıkla

ÖNEMLİ NOT: http://www.ataturk-aof.com/ OLARAK SORU, ÖZET, KİTAP SATMIYORUZ. İSTEYEN BURDAN İNDİRİP 5 KURUŞA DİLEDİĞİ BİLGİSAYARDAN FOTOKOPİCİDEN DAHA UCUZA ÇIKTI ALABİLİR. BOŞ YERE PARANIZI ÇAR-ÇUR ETMEYİN.

Selametle.

3 Yorum

3 Comments

 1. eda

  9 Ekim 2017 at 16:00

  Merhaba. Kitap özetlerini indirmeye çalıştım fakat klasör boş diyor bu benden kaynaklanan bir sorun mu yoksa genel bir problem mi bilgilendirebilir misiniz acaba?

  • emel

   13 Ekim 2017 at 08:36

   bende aynı hatayı alıyorum

 2. emrah

  14 Ekim 2017 at 11:05

  evet içi boş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi herhangi bir resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler bilgi verme amaçlıdır. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz

Copyright © 2016 Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bilgi Platformu

To Top