Çıkmış Sorular

2015-2016 Güz Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları

İlahiyat Önlisans Programına ait 2016CS12-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi Önlisans Programına ait 2016CS12-2 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Önlisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programına ait 2016CS12-3 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programı, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Lisans Tamamlama Programı, Acil Durum ve Afet Yönetimi Önlisans Programına ait 2016CS12-4 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Bilgi Yönetimi Önlisans Programına ait 2016CS12-5 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Özel Güvenlik ve Koruma Önlisans Programı, Sosyoloji Lisans Programına ait 2016CS12-6 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programına ait 2016CS12-7 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Adalet Önlisans Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Programı, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Önlisans Programı, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programına ait 2016CS12-8 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programı, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Önlisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programı, Emlak ve Emlak Yönetimi Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programına ait 2016CS12-9 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Acil Durum ve Afet Yönetimi Önlisans Programı, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Lisans Tamamlama Programı, Adalet Önlisans Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programı, Bilgi Yönetimi Önlisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Önlisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı, Çocuk Gelişimi Önlisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programı, Emlak ve Emlak Yönetimi Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, İlahiyat Önlisans Programı, İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programı, Özel Güvenlik ve Koruma Önlisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Programı, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Önlisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programı, Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyoloji Lisans Programı, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programına ait  2016CÖ12-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

İlahiyat Önlisans Programına ait 2016PS12-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyoloji Lisans Programına ait 2016PS12-2 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Adalet Önlisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programına ait 2016PS12-3 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi Önlisans Programına ait 2016PS12-4 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Hizmet Lisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama Programı, Sosyal Hizmetler Önlisans Programına ait 2016PS12-5 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programına ait 2016PS12-6 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programına ait 2016PS12-7 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programına ait 2016PS12-8 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Adalet Önlisans Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı, Çocuk Gelişimi Önlisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, İlahiyat Önlisans Programı, İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Tamamlama Programı, Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyoloji Lisans Programına ait 2016PÖ12-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Tüm kitapçıkların cevap anahtarına ulaşmak için tıklayınız.

Yorum Yapın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi herhangi bir resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler bilgi verme amaçlıdır. Lütfen sorularınız için bizimle iletişime geçiniz

Copyright © 2016 Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bilgi Platformu

To Top